ÖVRIGT / Leksaker / Leksakshäst 5508165
nr 550 8165
Leksakshäst
bemålat, höjd: 50
Kondition: slitage, skador, lagad, krackeleringar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:44:41
700 kr
800 kr
950 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.900 kr